• Wpisów: 1283
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 11 minut temu
  • Licznik odwiedzin: 149 358 / 1998 dni
 
lalkazombie
 
Lalka Zombie: Heloł Zombiaki! :***

Sporo się działo przez te kilka dni.
Miałam odwiedziny mamusi :D Przyjechała w piątek. W sobotę zabrałam ją do Magnolii. Pół dnia szwendania się po sklepach : ((( - osobiście nienawidzę. A potem składałyśmy szafę. Aż 2 razy!
Za pierwszym razem zapomniałam o sklepieniach szafy, mama i reszta ekipy się trochę zirytowali, ja się schowałam za szafa i zakryłam ryj, żeby się chamsko głośno nie śmiać. Za drugim razem poszło szybko. Szkoda, że efekt jest chujowy. Szczerze mówiąc mam ochotę ją rozebrać i wypierdolić oknem. Podczas transportu doznała licznych uszkodzeń, jest porysowana, pokrzywiona i w ogóle... szafa warta 10 kafli jest teraz gówno warta!
IMG01273.jpg

IMG01274.jpg

IMG01275.jpg

Zmęczona i zirytowana stanem szafy zabrałam się z mamą na koncert jazzowy. Parę drinków poprawiło mi nastrój. A jeszcze bardziej swingująca wokalistka. Bardzo żałuję, że nie mam z kim wyjść na jazzowe imprezy, bo następnego dnia był wieczór Krzysztofa Komedy. Geniusz!
IMG01276.jpg

Ścięłam włosy. Tak za ucho. Wycieniowałam troszkę. będę miała czas, to zrobię fotosa. Tymczasem idę spać, grypa mnie łamie. Mimo zdrowej diety i grejfrutów.
Dobranoc :***

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko znajomi Lalka Zombie mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego