• Wpisów: 1283
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 7 minut temu
  • Licznik odwiedzin: 149 358 / 1998 dni
 
lalkazombie
 
Lalka Zombie: Hejka moje Zombiaki :***

Na L4 bez tv jest kurwa nudno : ((( Przejrzałam już cały YT. Już wiem, że te youtuberki to w dużej części głupie cipska. Wnioskuję po tytułach: "Jak posprzątać" - serio kurwa, serio?! Wzięłam się za książkę. Tę samą, którą czytałam 2 lata temu. Bieda u mnie z literaturą, bo wszystko co mam, już przeczytałam. M> miał mi przywieźć "Kobiety dyktatorów", ale nie dotarł, zapracowany jest. Ja to go w ogóle podejrzewam, że jest cyborgiem, nigdy nic nie je, pije tylko kawę, chyba nigdy nie śpi i żyje ;o Człowiek-Cyborg, mówię Wam!
Wracając do mojej książki, czytam "Zsyłkę" Marii Jadwigi Łęczyckiej. Już sam tytuł wiele mówi, ale ja nie o tym chciałam. Bo naszła mnie taka rozkmina: w Rosji, na Syberii leży mała, polska wioska Wierszyna. Mieszkają tam polskie rodziny i tak wykminiłam, że chyba wyślę jakąś paczkę na święta tam. Zdobyłam adres do klechy, napisze list, spakuję jakieś książki i bajki polskie, może jakieś ubrania, trochę słodyczy i wyślę.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko znajomi Lalka Zombie mogą komentować ten wpis.

 
  •  
     
    Jedyna jutuberka, którą oglądam regularnie to Gosia ze świata Gosi i polecam Ci ją z całego serca, bo to swoja babka jest i nie udaje nie wiadomo kogo. Gdybym nagrała filmik o sprzątaniu to wyglądałby bardzo podobnie.